architektonická a projekční kancelář

Studio A je architektonický a projekční ateliér, který zahájil svou činnost již v roce 1991. Firma má široký rejstřík působnosti. Navrhuje rezidenční objekty, kancelářské budovy, rodinné domy stejně jako průmyslové a administrativní budovy. Projektuje novostavby i rekonstrukce. V rámci každého projektu je preferován individuální přístup s důrazem na požadavky zákazníka a firemní ideu. Firma se zabývá také urbanistickým řešením a kultivováním veřejného prostoru.

V průběhu času došlo, vzhledem k vrůstající poptávce, k založení dceřiné firmy Kaja Projekt orientované na realizaci staveb, převážně na základě vlastních projektů.

Studio A a Kaja Project spolu tvoří ruku v ruce kompletní stavební zajištění od koncepce stavby, přes kompletní projekční práce, až po realizaci stavby.

Náš tým

Kamila Jedličková @ Miloslav Kubíska @ Jarmila Kupcová @ Jan Kupec @ Zuzana Matoušková @ Pavel Sochorek @ Zdeněk Šubrt @ Jan Váňa @ Karel Veselý @ Lukáš Vondrů @ Josef Tomec

@ Jan Kupec, autorizovaný inženýr ČKAIT obor pozemní stavby č.0013078

@ Petr Olijnyk, vedoucí projektant, autorizovaný inženýr ČKAIT obor pozemní stavby č.0101181>  Napsali o nás 2  >  Napsali o nás  >  Ocenění

Studio A

Strachovská 333, 393 01 Pelhřimov
tel. +420 565 323 563

info@studio-a.cz

ing. Jan Kupec

autorizovaný inženýr ČKAIT
obor pozemní stavby č.0013078

tel. +420 565 323 563
info@studio-a.cz

Kontaktujte
nás

Kontaktujte
nás